Skip to main content

Miten voimme palvella?

OTA YHTEYTTÄ

EUP PUHDISTUSPALVELUT OY

Sähköposti: etunimi.sukunimi@eup.fi
Palveluajat: ma – pe klo 8–16

Käynti: Teollisuustie 11, 27510 Eura
Posti: Lähteenperänkatu 2, 32700 Huittinen

Eupin Tukku avoinna ma-ti 9-17.
Tilauksia voi soittaa 040 578 7935  ma-pe 8-16.

Yhteyshenkilöt

Toimitusjohtaja
Pasi Muuvila
pasi.muuvila@eup.fi
040 052 2975

Varatoimitusjohtaja
Rami Koivisto
rami.koivisto@eup.fi
040 085 5575

Palvelujohtaja
Rami Salminen
rami.salminen@eup.fi
040 539 2644

Taloushallinto ja palkat
Sanna Mansikka
sanna.mansikka@eup.fi
040 128 9287

Palvelupäällikkö Rauma
Jari Sarasvirta
jari.sarasvirta@eup.fi
040 041 1637

Palvelupäällikkö Eura
Rasmus Muuvila
rasmus.muuvila@eup.fi
puh: 050 369 2012

Palvelupäällikkö Säkylä
Lotta Rajala
lotta.rajala@eup.fi
050 554 1239

Palveluesimies Pirkanmaa
Hannu Fröjd
hannu.frojd@eup.fi
040 707 9918

Palvelupäällikkö
Toimistosiivous
Tessa Muuvila
tessa.muuvila@eup.fi
040 559 7291

Projektiesimies Satakunta
Veikko Manninen
veikko.manninen@eup.fi
040 746 2083

Projektipäällikkö Pirkanmaa
Mika Katajisto
mika.katajisto@eup.fi
040 620 9313

Laatupäällikkö
Mia Lindgren
mia.lindgren@eup.fi
040 646 9780

Myymälänhoitaja Eupin Tukku
Jarmo Salminen
eupintukku@eup.fi
040 578 7935